Michal Souček, * 17. 4. 1980

Real Estate Freelancer

Jsem celoživotní optimista, poctivý pracant i neúprosný vymítač realitních ďáblů. Jsem bojovník za lepší realitní svět.

"Pověst realitních makléřů je u nás velmi neuspokojivá. Jsou pouze dvě cesty, buď se na to můžete dívat a nebo se pokusíte s tím něco skutečně udělat."

Jsem absolventem testů určujících u lidí jejich nejsilnější stránky a talenty s názvem StrengthsFinder od společnosti www.gallupstrengthscenter.com. Ty určily, že "Dosahuji výsledků na základě schopnosti se učit a přemýšlet o potřebách lidí, se kterými navazuji obchodní vztahy".

Prodejem i nákupem nemovitostí pro své klienty, a vůbec působením na realitním trhu, žiju už od konce roku 2002, kdy jsem poprvé jako realitní makléř vstoupil do realitní kanceláře v Praze.

Od té doby se změnila spousta věcí, a to i v oboru prodeje a pronájmu nemovitostí. Trh a potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům i široké veřejnosti doporučuji najímat si profesionály, kteří znají potřeby, myšlení i důsledky chování koncových cílových skupin.

Předprodejní, prodejní i poprodejní marketingové techniky při obchodu s nemovitostmi jsou v poslední době tou nejdůležitější součástí naší práce pro naše zákazníky, i když většina profesionálů na realitním trhu na pokročilejší techniky teprve přichází.

To je i ten důvod, proč se prostřednictvím mojí realitní společnosti QARA snažíme s mým kolegou Honzou Novotným zvýšit úroveň realitních služeb v ČR, pomáhat realitním makléřům snižovat jejich náklady a pomáhat jim absolutní finanční svobodě. Jsem rád, že se nám to daří.

Jaký efektivní realitní servis ode mě můžete očekávat?

- předprodejní a prodejní marketingové online a offline techniky - profesionální homestaging - profesionální fotografie - profesionální video - webové stránky obchodovaných nemovitostí - profesionální copywriting při sestavování těch nejlepších prodejních textů - marketingové grafické práce - online a offline inzertní techniky - profesionální právní služby

A mnohem více vyzkoušených a funkčních prodejních i marketingových technik, které jsou důležité, užitečné a co hlavně? MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNÍ.

Prohlédněte si moji práci a pokud potřebujete pomoct nebo poradit, OZVĚTE SE MI. Udělám to s největší radostí. Moje práce je totiž mým koníčkem. I po víc než 15-ti letech. Michal 🙂

Mám rád dobré projekty, proto je podporuji