1. tip. Na co si dát pozor, když kupuju byt v Praze!

Rozhodnutí o koupi bytu je jedno z nejdůležitějších, největších a nejdražších za celou dobu, co jste na světě. Ovlivňuje to následnou kvalitu a úroveň vašeho následného života. Může to způsobit i spoustu pozitivních důsledků. Pokud ale při výběru uděláte jen drobnou chybu, může to na vás mít i negativní vliv. Nejsem příznivcem spousty variant a tisíce příkladů. V tomto článku se tedy zaměřím na první z nejdůležitějších parametrů, podle kterých byt v Praze vybírám já sám. 

(Přečíst si můžete 2. tip. Na co si dát pozor, když kupuju byt v Praze.)

Musíte vědět, kdo jste.

To je možná trochu překvapivá varianta na začátek, ale věřte mi, že každý soudný člověk by s ní měl začít. Na začátku, když kupujete byt za spoustu peněz, uvědomte si, kdo jste, jaké máte koníčky, co vás baví, co máte rádi, a jak chcete v budoucnu žít. Proč? Protože je důležité dopředu vědět, jak budete daný byt používat. Podle toho vyberete byt, který vám bude nejvíc vyhovovat. 

Na trhu s nemovitostmi existuje vcelku slušná typová škála bytů na prodej. Některé mají velké ložnice, jiné zase velké obývací pokoje, terasy bez výhledu, s výhledem, velké kuchyně nebo jen kuchyňské kouty, koupelny bez okna, s oknem. Prostě spoustu aspektů, kterých si všímejte. Jako u tohoto bytu ve videu.

Když jste přes den v práci, milujete večeře v restauracích a nebaví vás vaření, nepotřebujete obrovskou kuchyň a kuchyňskou linku za milion. Pokud máte chatu, chalupu, milujete přírodu a rádi trávíte čas venku, nemá smysl přeplácet kupní cenu kvůli terase s výhledem. Pokud máte velkou rodinu, hledáte velký obývací prostor i s kuchyní, abyste mohli trávit co nejvíc volných chvil společně a naplno využili potenciál, který takový byt potom nabízí. (Jako u bytu ve videoprohlídce.) 

Priority jsou důležité

Ujasněte si dopředu co nejvíc priorit podle toho, co máte rádi. Uvědomte si jak rádi žijete, a co mají rádi i vaši blízcí. Kvalitu a úroveň vašich životů ovlivňují i větší maličkosti. Proto tento parametr řadím na první místo, i když ten následující je neméně důležitý. 

Mějte se skvěle a ať se vám daří. Pokud potřebujete poradit, prodat nebo vyhledat nemovitost ke koupi, moje přímé kontaktní údaje najdete úplně dole v patičce mé webové stránky nebo vyplňte formulář v záložce “Kontakt” a já se vám brzy ozvu nazpět.  

Přečtěte si také: 

2. tip. Na co si dát pozor, když kupuju byt v Praze.

, , , , ,

MEMBERS ONLY EMAIL

Píšu rád, ale ne zas tak rád, abych vás délkou unudil k smrti. Pokud se zajímáte o realitní data a chcete jednou měsíčně vysvětlit jedno hlubší realitní téma, vyplňte Váš e-mail, jméno a příjmení. Vaše data nikdy nezneužiju a vždy se z odběru můžete odhlásit. Aktuální obsah posílám jen plně registrovaným e-mailům. MichalMinulá vydání