Co mají společného: PIVO, ŽENY a realitní servery? #002vlog

Česká republika je velmoc co se týče piva, hezkých holek a inzertních realitních serverů.

Máme jich tolik, že bychom je mohli vyvážet. Stejně, jako to pivo. 

A víte, na které servery chodí nejvíc lidí?

Podle aktuálního vydání na netmonitor.cz, jsou to hlavně SREALITY a REALITY IDNES. Takže zapomeňte na servery typu Bezrealitky a další. Existují mnohem lepší možnosti propagace vašeho domova.

Výsledky v listopadu 2019 – netmonitor.cz

Proč vám to vůbec říkám? Protože spousta lidí si myslí, že k prodeji  jejich domova stačí jenom jeden jedinej marketingovej kanál. 

Ale to už dávno neplatí. Čím míň, tím hůř, neboli čím míň lidí váš domov na prodej uvidí, tím hůř ho prodáte. 

Dává to smysl? Jsou to jednoduché počty. Při prodeji vaší nemovitosti prostě platí jedno základní pravidlo. Potom, co ji skvěle připravíme a odprezentujeme, ukážeme ji co největšímu počtu zájemců.

Využijeme tak desítky možných marketingových kanálů, protože čím méně jich použijeme, tím méně lidí váš domov na prodej uvidí.

A tím hůř váš domov prodáte!

A pokud se chcete aktivně vyhnout zbytečným chybám, napište mi. Zeptejte se opravdu na cokoliv, jen mi prosím dejte pár dní na odpověď. Pokud potřebujete pomoct okamžitě a je to fakt životně důležité, zavolejte mi nebo napište sms a já se ozvu zpátky.

A pokud vás baví obsah, který pro vás vytvářím a informace, které vám přináším, sledujte moje sociální sítě. Webová stránka michalsoucek.com, Webová stránka QARA.cz, YouTube kanál-Michal Souček, YouTube kanál-QARA TV, Facebook, Instagram, Linked In. Propojte se se mnou.

A mějte se hezky. Ať se vám daří.

, , , , , ,

MEMBERS ONLY EMAIL

Píšu rád, ale ne zas tak rád, abych vás délkou unudil k smrti. Pokud se zajímáte o realitní data a chcete jednou měsíčně vysvětlit jedno hlubší realitní téma, vyplňte Váš e-mail, jméno a příjmení. Vaše data nikdy nezneužiju a vždy se z odběru můžete odhlásit. Aktuální obsah posílám jen plně registrovaným e-mailům. MichalMinulá vydání