Podívejte se, jak se bydlí na Vyžlovce

Na Poštolce 284, Vyžlovka

Moc hezký rodinný dům se zahradou na Vyžlovce

Dovolte mi, abych vám představil moc hezký rodinný dům se zahradou na Vyžlovce, nedaleko Říčan, kousek od Prahy, v nádherném prostředí.

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

 • Tepelné čerpadlo
 • Izolační trojskla v oknech
 • Pozemek 623 m2
 • Zateplení domu i podkroví
 • Voděradské bučiny
 • Vynikající dostupnost

NA PRODEJ – RD se zahradou na Vyžlovce

Dovolte mi, abych vám představil moc hezký rodinný dům se zahradou na Vyžlovce, nedaleko Říčan, kousek od Prahy, v nádherném prostředí.

Rodinný dům se skládá ze třech podlaží. Spodní patro je filozoficky rozdělené na dvě části. Technickou a obytnou. 

V té technické, která je u rodinného domu neskutečně potřeba, najdete garáž (46,2 m2) a technickou místnost (12,6 m2), kde je umístěna technologie k tepelnému čerpadlu. Do garáže se vejde nejen jedno auto, ale i motorka, vozík, kola, lyže a spousta dalších věcí.

U obytné části spodního patra oceníte samostatnost a soukromí. Do teď sloužila jako byt pro hosty s vlastním vstupem ze zahrady se dvěma pokoji (17,8 m2 + 17 m2), kuchyňkou (3,4 m2), koupelnou se sprchovým koutem a toaletou (dohromady 3,4m2). Je tu i další komora (3m2), předsíň 2,6 m2) a schodiště (7,6 m2) do vrchního patra.

Tam najdete opravdu krásný a velký obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem (54,7 m2) a přímým vstupem na terasu (20,7 m2). Další dvě ložnice (16,5 m2 + 10,7 m2), pracovnu (šatnu – 5,8 m2) další koupelnu se sprchovým koutem (5,1 m2), samostatnou toaletu (1,3 m2), předsíň (2,8 m2), chodba (10,8 m2)

Kuchyně je velká a praktická. Díky jejímu tvaru v ní máte všechno okamžitě u ruky. Navíc má i vlastní okno, kterému už chybí jen truhlík s bylinkami. Z terasy je nádherný výhled na Voděradské bučiny. Všechny ložnice v domě jsou orientované do zahrady, takže je v nich příjemný klid a krásně se tam spí i odpočívá.

Posledním patrem je podkroví. V tuto chvíli je nevyužité, zateplené 20 cm vatou, ale pokud byste potřebovali ještě víc obytného prostoru, tak se tady dají vybudovat další ložnice, šatny, koupelna s toaletou, herna, prostě cokoliv vás ve vaší fantazii napadne.

Když majitelé před pěti lety dům kupovali, nevypadal zdaleka tak dobře jako nyní. Investovali spoustu peněz, času i energie do nových plastových oken s izolačním trojsklem, do zateplení, do tepelného čerpadla, aby zlevnili topení i ohřev teplé vody. Investovali do nových koupelen, vyměnili kuchyně a spoustu dalších věcí. 

Říká se, že při koupi domova jsou nejdůležitější tři základní parametry. Lokalita, lokalita a lokalita. 

A Vyžlovka je neskutečně krásná obec, která se nachází asi 30 kilometrů jihovýchodně od Prahy, a která toho nabízí opravdu hodně. 

Věděli jste, že je tady nejčistší vzduch v Česku? A že je to i ráj běžkařů?

Doslova za rohem se totiž rozprostírá nádherná přírodní rezervace Voděradské bučiny. A tam se drží sníh opravdu dlouho. A když potom sleze, seřídíte kola a můžete s dětmi brázdit desítky kilometrů okolních cyklostezek – a nejen o víkendu.

Pokud jste ranní ptáče, nabít energií se můžete klidně i před prací, je to kousíček. Nebo se půjdete projít do lesa, na borůvky, na houby nebo jen tak. Je to ráj, kde si můžete vyčistit hlavu klidně každý den. A znáte někoho, kdo by nechtěl bydlet v ráji? 

Takže pokud byste chtěli bydlet na Vyžlovce, ozvěte se mi prosím. Já vám pošlu kompletní informace do emailu a domluvíme se na termínu prohlídky.

3D

Virtuální prohlídka

2 min.

Pěšky na náves

5 min.

Na kole k rybníku

5 min.

Na kole do lesa

26 min.

Autem do Prahy
VRCHNI POHLED - VYZLOVKA - NA PRODEJ

Tento dům jsme umístili do nabídky za cenu

13.497.000 Kč

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Všichni si zasloužíte moje poděkování!

  • Majiteléza důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu bytu k prodeji
  • Radek z Housetourza fotky & Matterport
  • Zdeněk z Housetourza video, dron, posprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza grafické podklady
  • Alena Vlkováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě