Vila se zahradou na Malvazinkách na prodej.

ulice Přímá, Praha 5 – Smíchov

Investiční příležitost, bydlení, domov, development.

Investiční příležitost, bydlení, domov, development. To vše ukrývá nabídka prodeje této čtyřpodlažní podsklepené vily. Vila byla postavena v roce 1952. Najdete ji v Přímé ulici na pražských Malvazinkách na Praze 5.

Klíčová fakta o nemovitosti

 • Vilová čtvrť
 • Variabilní dispozice
 • Dostupnost
 • Sídlo firmy + bydlení
 • Kousek na metro
 • Kousek na letiště
 • Zahrada
 • Klidná lokalita
 • Všude blízko

Vila se zahradou na pražských Malvazinkách

Investiční příležitost, bydlení, domov, development. To vše ukrývá nabídka prodeje této čtyřpodlažní podsklepené vily.

Vila byla postavena v roce 1952. Najdete ji v Přímé ulici na pražských Malvazinkách a v posledních letech plnila funkci mateřské školky.

Vila je situována na konci klidné ulice a nachází se tedy na okraji věhlasné Kolonie Malvazinky z první republiky. Je to faktická polovina dvojvily s vlastní zahradou o ploše 443 m2, orientovanou na západ. Jak už bylo zmíněno, vila je rozdělena do čtyř podlaží.

V suterénu se nachází technické zázemí a další prostory, všechny mají denní světlo. Podlahová plocha suterénu přesahuje 60 m2 a výška stropů se zde pohybuje od 2 m do 2,5 m, takže se jedná o plnohodnotné místnosti.

Plocha prvního podlaží přesahuje 105 m2. Její součástí je i vstupní chodba do domu, dvě menší místnosti i venkovní garáž (20 m2), která je součástí zastavěné plochy a nádvoří.

Na její střeše je prostorná terasa. Ostatní plochy v přízemí mají přes 85 m2 se světlou výškou stropů 3 m. V současné chvíli jsou rozdělené na dvě prostorné obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, chodbu, koupelnu, toaletu a komoru.

První patro svojí dispozicí přibližně kopíruje dispozici přízemí. Obytná plocha má v aktuální podobě cca 75 m2 a opět je rozdělena do třech místností a příslušenství s možnou variabilitou podle přání budoucího vlastníka. Světlá výška, stejně jako ve zvýšeném přízemí činí 3 m.

V podkroví se dispozice přibližně opakuje, nároky na prostor, jak výšku, tak podlahovou plochu, jsou ale logicky menší. V podkroví najdete dvě plnohodnotné místnosti s příslušenstvím se světlou výškou 2,5 m a jednu místnost se skoseným stropem.

Podkroví má bez balkonu podlahovou plochu cca 70 m2. Přítomnost mateřské školky činí z vily i zajímavou investiční příležitost s pravidelným výnosem. Využití vily lze ale přizpůsobit vašim představám.

Vilu lze přestavět a využívat jen k bydlení, lze ji využívat jako sídlo firmy, kombinaci bydlení a práce, nebo lze vilu přestavět a vybudovat zde tři byty podle projektu, který je již rozkreslený. Více informací vám rád poskytnu na uvedených kontaktních údajích.

2 minuty

Autobus MHD

8 minut

Metro B

5 minut

Supermarket

25 minut

Letiště Václava Havla
Prodej vily Malvazinky, Praha 5 - Michal Souček

Cena nemovitosti

27.149.000 Kč

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

Díky mému týmu i paní majitelce za spolupráci na přípravě prezentace.

 • Paní majitelkaza spolupráci i důvěru
 • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
 • Honza Salákza hudbu k videu