NEJHORŠÍ realitní trik. #001vlog

Znáte nejhorší a nejstarší realitní trik? Doufám, že potom, co si přečtete tento článek nebo se podíváte na toto video, na tento trik už nikdy neskočíte!

Nejhorší realitní trik odhaluje Michal Souček, QARA
Nejhorší realitní trik.

Jestli věříte, že existuje lékařka, která obchází baráky a hází lidem do schránky takovejhle lísteček, tak už tomu prosím vás nevěřte.

Ta lékařka, je vždycky realitní makléř nebo makléřka. A hodně bych pochyboval o tom, že má titul z medicíny. 

Navíc vám neříká pravdu už od samýho začátku, je to prostě lacinej a neuvěřitelně hloupej trik.

Protože doktorka neni hloupá a ví, kde má hledat nemovitosti. 

Buď si najde realitního makléře, kterej jí s tim pomůže, nebo půjde na realitní server nebo na internet a najde si tu nejlepší nabídku nemovitostí. V Čechách máme asi milion možností, kde hledat nemovitosti.

A pokud by to nebyl špatnej realitní makléř, ale machr, tak se nebude schovávat za anonymní doktorku, šoupne tam svojí fotku a jméno a dá tomu nějakou kulturu, protože marketing.

Zajímá vás cokoliv z realitního světa? Zeptejte se mě. Napište mi ideálně e-mail na michal.soucek@qara.cz nebo sms na 606 122 422 a zeptejte se na cokoliv. Dejte mi pár dní, na všechny dotazy vždy odpovím.

A pokud vás baví obsah, který pro vás vytvářím a informace, které vám přináším, sledujte moje sociální sítě a webové stránky. Webová stránka michalsoucek.com, Webová stránka QARA.cz, YouTube kanál-Michal Souček, YouTube kanál-QARA TV, Facebook, Instagram, Linked In. Propojte se se mnou.

A mějte se hezky. Ať se vám daří.

, , , , , ,

MEMBERS ONLY EMAIL

Píšu rád, ale ne zas tak rád, abych vás délkou unudil k smrti. Pokud se zajímáte o realitní data a chcete jednou měsíčně vysvětlit jedno hlubší realitní téma, vyplňte Váš e-mail, jméno a příjmení. Vaše data nikdy nezneužiju a vždy se z odběru můžete odhlásit. Aktuální obsah posílám jen plně registrovaným e-mailům. MichalMinulá vydání