Proč vyděláte víc díky videu? #004vlog

Video funguje na celém světě. Ať už jako zábava, tak jako prodejní nástroj. Takže byste ho logicky měli využít i ve chvíli, kdy prodáváte něco tak cenného, jako je váš domov.

Samo o sobě vás video asi nespasí, ale celkový výsledek bude mnohem lepší s videem než bez videa. Video nefunguje úplně dobře, pokud nemá profesionální parametry. Pokud ale dáte dohromady kvalitní obsah, střih a kontext, budete za hvězdu. 

Opravdu dobré realitní video předá zájemci ty správné emoce a mnohem déle udrží jeho pozornost. Navíc je to formát, který dlouhodobě nejlíp funguje na internetu a na sociálních sítích. A tam jsou dneska všichni. 

Takže díky videu váš domov uvidí mnohem víc lidí. A mezi nimi i ten jeden, kterej nakonec koupí. Video vážně funguje, i v realitách. Věřte jeho síle! Vyděláte víc.

Zajímá vás cokoliv z realitního světa? Zeptejte se mě. Napište mi ideálně e-mail na michal.soucek@qara.cz nebo sms na 606 122 422 a zeptejte se na cokoliv. Dejte mi pár dní, na všechny dotazy vždy odpovím.

A pokud vás baví obsah, který pro vás vytvářím a informace, které vám přináším, sledujte moje sociální sítě a webové stránky. Webová stránka michalsoucek.com, Webová stránka QARA.cz, YouTube kanál-Michal Souček, YouTube kanál-QARA TV, Facebook, Instagram, Linked In. Propojte se se mnou.

Mějte se hezky a hodně štěstí, Michal.

, , , , , ,

MEMBERS ONLY EMAIL

Píšu rád, ale ne zas tak rád, abych vás délkou unudil k smrti. Pokud se zajímáte o realitní data a chcete jednou měsíčně vysvětlit jedno hlubší realitní téma, vyplňte Váš e-mail, jméno a příjmení. Vaše data nikdy nezneužiju a vždy se z odběru můžete odhlásit. Aktuální obsah posílám jen plně registrovaným e-mailům. MichalMinulá vydání