Bydlení kousek od metra Budějovická

Adresa Antala Staška 30, Praha 4

Prodej bytu 1+kk. Pěšky k metru, kousek do lesa.

Perfektní byt ve třetím patře cihlového domu z roku 2009 jen deset minut pěšky od stanice metra trasy C – Budějovická. Byt je dispozičně kvalifikován jako 1+kk o výměře 45 m2, kde je navíc ještě parkovací stání v podzemních garážích a sklepní kóje. V okolí najdete všechno, co ke spokojenému životu potřebujete. Obchody, restaurace, dopravní dostupnost i přírodu v podobě Kunratického lesa nedaleko.

Klíčové výhody nemovitosti

 • Metro Budějovická 10 min. pěšky.
 • Kunratický lesopark nedaleko.
 • Obchody, restaurace, kavárny.
 • Parkovací stání v garáži.
 • Sklepní kóje.
 • Recepce v domě.

Kupte si byt, kde můžete skvěle bydlet vy nebo váš nájemník.

Perfektní byt ve třetím patře cihlového domu z roku 2009 jen deset minut pěšky od stanice metra trasy C – Budějovická.

Byt je dispozičně kvalifikován jako 1+kk o výměře 45 m2, kde je navíc ještě parkovací stání v podzemních garážích a sklepní kóje. V okolí najdete všechno, co ke spokojenému životu potřebujete. Obchody, restaurace, dopravní dostupnost i přírodu v podobě Kunratického lesa nedaleko.

Byt je velmi dobře dispozičně řešen. Vchodovými dveřmi se z domovní chodby vstupuje do předsíně s vestavěnými skříněmi. Z předsíně se chodbou projde kolem koupelny s vanou a toaletou do hlavní obytné části, kde je prostorově oddělen kuchňský kout a hlavní místnost, ze které je perfektní výhled do okolí. Byt prodáváme kompletně vybavený, pokud tedy hledáte byt na investici s minimálními starostmi, můžete přijít rovnou s nájemníkem. Pokud hledáte byt na bydlení, domluvíme se, jestli z nábytku, který byl vyroben na míru, aby sem perfektně pasoval, budete chtít něco odstěhovat nebo to necháme tak, jak to je. Na podlahách je v koupelně dlažba a v předsíni, v chodbě a v obytné místnosti dubové parkety. V domě jsou dva výtahy, které zajišťují, abyste dlouho nečekali.

Sklepní kóje jsou dřevěné a je v nich dostatek prostoru na kola, lyže a další věci, které nepotřebujete každý den. Parkovací stání se nachází v mínus třetím podlaží. Pokud máte zájem o více informací nebo prohlídku, dejte mi vědět a domluvíme se. V rámci pouhého zájmu o tento byt automaticky získáváte bezplatné nezávazné poradenství v rámci financování nemovitostí. Cílem je ochránit vás i vaše peníze a najít nejbezpečnější a nejvýhodnější formu financování nemovitosti ideálně tak, abyste i peníze ušetřili. Budu se na vás těšit, na viděnou.

10 minut

pěšky – metro C Budějovická

1 minutu

pěšky – autobus

2 minuty

autem na Jižní spojku

28 minut

autem na Letiště

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Spolupráce a můj dík patří

  • Pan majitelza důvěru ve mě a můj tým
  • Klárka Stránskáza přípravu nemovitosti a home staging
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Petr Volekza servis a údržbu bytu
  • Ljuba Malonaza úklid