Byt 3+kk s terasou s výhledem na Prahu (159 m2)

Na Václavce 42, Praha 5 – Smíchov

Neobyčejně zajímavý byt s terasou s krásným výhledem na Prahu

Pokud hledáte velký byt, který má terasu, zahradu, krásný výhled na Prahu, je tam navíc božský klid a spousta soukromí a ještě se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě pražských Malvazinek, jste na správném místě.

Klíčové výhody nemovitosti

 • Terasa s výhledem na Prahu
 • Obývací pokoj 53 m2
 • Zahrada 55 m2
 • Nízké náklady na bydlení
 • Soukromí – pouze 14 bytů v domě
 • Pěšky na metro nebo na vlak

3 pokojový byt s výhledem na Prahu na Malvazinkách

Pokud hledáte velký byt, který má terasu, zahradu, krásný výhled na Prahu, je tam navíc božský klid a spousta soukromí a ještě se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě pražských Malvazinek, jste na správném místě.

V novostavbě z roku 2005 vám nabízím neobyčejný byt, kde najdete vstupní halu (5,65 m2), chodbu (7,75 a 4,10 m2), koupelnu s WC (4,85 m2), 2 ložnice (13,25 a 12 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (53 m2), sklep (1,95 m2), balkon s krásným výhledem na Prahu (10,25 m2) a zahradu o velikosti víc než 43 m2. Celková užitná plocha bytu je tedy víc než 159,95 m2. 

Byt je rozdělen na dvě oddělené funkční zóny. V soukromé, odpočinkové, jsou obě ložnice s vlastním vstupem na zahradu, chodba a koupelna s toaletou. Ložnice jsou určené výhradně k odpočinku a spánku, proto jsou tmavší a je tu velmi příjemně, žádné vedro ani při těch nejteplejších nocích. Na oknech jsou předokení zatemňovací rolety, abyste se mohli perfektně vyspat, pokud pro svůj spánek potřebujete super tmu. 

Naopak v přední části bytu se žije přes den. Nachází se zde krásně světlý a obrovský obývací prostor s kuchyňským koutem. Odtud se vstupuje na balkon i na zahradu. Je zde i chodba a samostatná toaleta, takže vaši přátelé, kteří přijdou na návštěvu, do odpočinkové soukromé zóny vzadu nemusí vůbec vstoupit. 

Na podlahách v celém bytě jsou dubové parkety. Kuchyňská linka, která je původní, poslouží ještě perfektně do doby, než si vyberete kuchyň podle vašich potřeb. I náklady na bydlení spojené s užíváním takto velkého bytu jsou velmi příznivé. 

Pokud byste měli zájem o více informací a o prohlídku, kontaktujte mě prosím na uvedených kontaktních údajích nebo níže vyplňte kontaktní formulář a já se vám brzy ozvu.

10 min.

na stanici metra Anděl

2 min.

na autobus

18 min.

k Vltavě

20 min.

Letišě Václava Havla

PRODÁNO za cenu:

10.997.000 Kč

Celkem tvoří nabídková cena za nemovitost i její příslušenství částku 10.997.000 Kč. V současné chvíli hledáme vážného zájemce, který s námi vstoupí do jednání o finální podobě prodejní ceny.

V rámci kupní ceny získáváte samozřejmě celý byt včetně sklepu, 55 m2 vlastního pozemku / zahrady – součástí je balkon s otevřeným výhledem na Prahu a dvě zpevněné plochy / terasy na zahradě, podíl na společných částech domu, technologické a sanitární vybavení bytu, materiály, kterými je byt vybaven, jako jsou podlahové krytiny, obklady, kuchyňskou linku nebo osvětlovací tělesa.

V ceně získáváte dále služby finančního poradce zdarma, advokátní služby v rámci převodu nemovitosti včetně úschovy kupní ceny a vkladových poplatků na katastrálním úřadě.

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem.

  • Pan majitelza spolupráci i důvěru
  • Klárka Stránskáza přípravu nemovitosti a Home staging
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Daniel Šebestíkza výmalbu bytu
  • Petr Volekza servis a drobné opravy