Byt 2+kk se šatnou, balkonem a parkovacím stáním

Za devítkou 327, Jinočany

Moc hezký byt 53,4 m2 se šatnou, balkonem a parkovacím stáním

Když si Marcelka s Martinem vybírali před 15 lety svůj první domov, zajímala je tři hlavní kritéria. Chtěli mít všechno u ruky, chtěli bydlet na vlaku a chtěli být v kontaktu s přírodou, aby mohli společně sportovat.

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

 • Novostavba z 2007
 • Balkon
 • Parkovací stání
 • Skvělá dostupnost
 • Krásné okolí
 • Perfektní vybavenost

Byt 2+kk se šatnou, balkonem a parkovacím stáním

Tento pěkný byt s balkonem a parkovacím stáním by se vám mohl líbit, pokud máte rádi přírodu, trochu i sport, klid, nepotřebujete bydlet přímo v Praze, ale skvělá dostupnost do Prahy je pro vás přesto důležitá.

Byt se nachází ve třetím patře novostavby (s výtahem) z konce roku 2007, kde si moji kamarádi Marcelka s Martinem vytvořili svůj první společný domov.

Byt je velmi dobře dispozičně řešený. Z poměrně velké vstupní haly (6,5 m2), kam se vejde spousta úložných prostor ve vestavěných skříních vyrobených na míru (ty jsou také součástí prodeje), vstupujete do všech místností i součástí bytu (kromě balkonu a parkovacího stání :). 

Z pohledu od vchodových dveří se po vaší levé ruce nachází prostorná šatna (4,4 m2), která v současné době plní přesně tuto funkci – pojme opravdu hodně oblečení i sportovního vybavení na lyže, běžky, kolo atd. 

Po pravé ruce najdete koupelnu s vanou (4,1 m2), umyvadlem i prostorem na pračku (a klidně i sušičku). Na stejné straně je ještě i samostatná toaleta (1,6 m2).

Naproti vchodovým dveřím jsou dvě hlavní místnosti. Ložnice (16,8 m2) a obývací pokoj s kuchyňským koutem (20 m2). Obě dvě umožňují přímý vstup na balkon (5,88 m2). 

Dole pod domem je potom ještě parkovací stání, kam a odkud se pohodlně dostanete výtahem, který je hned naproti bytu, takže se nebudete muset trmácet s nákupy nijak daleko. Celková plocha bytu je tedy 53,40 m2, součástí prodeje je potom i balkon (5,88 m2) + parkovací stání v suterénu.

A proč si Marcelka s Martinem vybrali Jinočany?

Chtěli mít všechno u ruky, aby nebydleli někde na poli, takže vybírali byt, který je v klidné ulici, ale zároveň hned vedle centra obce, kde můžete cokoliv nakoupit, vyřídit na úřadech, jít na večeři nebo si sednout jen tak na pivko.

Chtěli být na vlaku, ideálně s přímým spojením na Smíchovské nádraží, aby se ráno dostali rychle a pohodlně do práce a odpoledne zase zpátky domů. Dnes sice už oba jezdí do práce autem – na Zbraslav a do Říčan, kde jsou díky obchvatu pohodlně a za chvilku, ale vlak byl tehdy jedním z důležitých kritérií. 

Pokud byste chtěli k cestě do práce využívat vlakové spojení, je to ideální. Zastávka vlaku v Jinočanech je asi 8 minut pěšky od domu, což je taky super a za necelých 20 minut vystupujete na Smíchovském nádraží (a ještě ke všemu je to nádherná cesta Prokopským údolím). Autobusem na Zličín je to asi 8 minut a na stanici metra B – Luka cca 20 minut přímou autobusovou linkou.

No a protože jsou oba dva vášniví sportovci, nechtěli žít uprostřed velkoměsta. Chtěli žít v klidu na okraji v kontaktu s přírodou. Ať už kvůli jízdě na kole, běhání nebo jen kvůli procházkám ve dvou.    

Takže pokud hledáte nový domov a máte třeba i podobná kritéria, tak se ozvěte. Já vám pošlu kompletní informace o bytě, o domě a o SVJ, abyste věděli všechno, co potřebujete. 

Mějte se moc fajn a snad se brzy uvidíme na prohlídce.

3D

Virtuální prohlídka

2 min.

náměstí Jinočany

8 min.

Vlak

20 min.

Smíchovské nádraží

20 min.

metro B – Luka
Prodej bytu - Jinocany-pudorys-3D.jpg

PRODÁNO

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Všichni si zasloužíte moje poděkování!

  • Marcelka&Martinza důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu bytu k prodeji
  • Radek z Housetourza fotky & Matterport
  • Zdeněk z Housetourza video, dron, posprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza grafické podklady
  • Alena Vlkováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě