Byt v centru Uhříněvsi za skvělou cenu

Přátelství 901/54, Praha – Uhříněves

Pěkný byt v centru Uhříněvsi

Chcete ušetřit peníze a koupit pěkný byt na skvělém místě jen pár minut vlakem do centra Prahy? Tak si pozorně prohlédněte tuto nabídku a v případě potřeby se mi ozvěte.

Klíčové parametry nemovitosti

 • 47,75 m2
 • Centrum Uhříněvsi
 • Kousek na vlak
 • Kousek na D1
 • Kousek do přírody
 • Dobrá investice

Pěkný byt v centru Uhříněvsi za skvělou cenu

Tento byt se nachází jen 20 minut od centra Prahy (od Hlavního vlakového nádraží) v centru Uhříněvsi.

Tento byt se nachází jen 20 minut od centra Prahy (od Hlavního vlakového nádraží) v centru Uhříněvsi v ulici Přátelství v domě č. 54. Lokalita je z mého pohledu jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru toho, kam uložíte svoje peníze. Je jedno, jestli tam chcete bydlet sami, nebo byt pronajmout. I vám, i potenciálnímu nájemci se tam musí skvěle bydlet.

Potřebujete se dostat rychle do práce, do školy, do kina, do divadla nebo za přáteli. Ale zároveň možná nechcete utratit příliš mnoho peněz za byt v centru Prahy. Tento byt se nachází pět minut pěšky od vlakového nádraží Uhříněves, ze kterého jezdí každou hodinu 4 vlaky na Hlavní nádraží, tedy do centra Prahy. Stejně často se pak dostanete pohodlně i zpátky domů. Trvá to vždy jen 20 minut.

Pokud máte rádi procházky v přírodě, můžete využít přímo Oboru v Uhříněvsi, která je také kousek od domu, nebo sednout na kolo i do auta a dojet do nedalekých lesů a fantastické přírody kolem Říčan, nebo až do Jevan a Vyžlovky. Těch možností je tady spousta a vy si vyberete jednoduše tu, která vám vyhovuje nejvíc.

Samotný byt se nachází v 5. patře rekonstruovaného panelového domu s výtahem. Byt prošel před několika lety rekonstrukcí. Změnila se dispozice, vyměnily se podlahy a elektřina i všechny rozvody jsou po rekonstrukci. Kromě prostorné vstupní haly (5,43 m2) je v bytě obývací pokoj s kuchyňským koutem (19,85 m2) a vstupem na lodžii s jihozápadní orientací (6,96 m2), ložnice (9,24 m2), koupelna s vanou (2 m2) a samostatná toaleta (0,97 m2). Venku před bytem je potom komora s úložným prostorem (0,90 m2). K bytu patří ještě sklepní kóje (2,40 m2). Byt má včetně lodžie celkovou podlahovou plochu 47,75 m2.

Byt je v současné době v družstevním vlastnictví, pokud budete na jeho koupi čerpat hypoteční úvěr, je potřeba ručit jinou nemovitostí nebo zvolit jinou formu úvěru. Rádi vám poradíme, jak na to. Výhodou je, že neplatíte daň z nabytí nemovitosti, takže pro vás bude celkový náklad na pořízení o to nižší.

Pokud byste chtěli znát více informací, zejména výši měsíčních nákladů, více informací o lokalitě nebo o parkování, kontaktujte mě prosím na uvedených kontaktních údajích. A mějte se moc hezky.

5 min.

Vlak

20 min.

Praha hl. nádraží

7 min.

Dálnice D1

5 min.

Park Obora Uhříněves
NA PRODEJ - Pěkný byt v centru Uhříněvsi

Tento byt byl zarezervován za cenu

3.147.000 Kč

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Majiteléza spolupráci i důvěru
  • Klára Součkováza přípravu nemovitosti
  • Daniel Galbaza fotky, videa a post-produkci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza PPC
  • David Stašekza sociální sítě