Byt 3+1 s lodžií a sklepem ve Stodůlkách

Dominova 7, Praha 5 – Stodůlky

Perfektní byt 76 m2 se šatnou, lodžií a sklepem ve Stodůlkách

Stodůlky jsou místem pro mladé aktivní větší i začínající rodiny. A vhodných domovů pro takové rodiny je v nabídce v poslední době zoufale málo. A proto mám velkou radost, že možná právě vy si tady u nás najdete váš nový domov.

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

 • Sluneční náměstí
 • Centrální park
 • Prokopské údolí
 • Dalejské údolí
 • metro B – Hůrka
 • Perfektní dostupnost
 • Kompletní občanská vybavenost
 • Úložné prostory
 • Příjemná atmosféra

NA PRODEJ – Byt 3+1 (76 m2) u metra i u přírody

Stodůlky jsou místem pro mladé, aktivní, větší i začínající rodiny. A vhodných domovů pro takové rodiny je v nabídce v poslední době zoufale málo. A proto mám velkou radost, že možná právě vy si tady u nás najdete váš nový domov.

Ke koupi vám tady totiž nabízím moc pěkný a světlý byt 3+1 s lodžií a velkým sklepem (76 m2), který najdete v ulici Dominova 7, na Praze 5 ve Stodůlkách, v panelovém domě, o který se jeho vlastníci moc hezky starají.

Do bytu se můžete rovnou nastěhovat. Kompletní rekonstrukce proběhla sice už před několika lety, ale uvidíte sami, že byt je stále v perfektním stavu. 

Samozřejmě, že si byt můžete přizpůsobit vlastním potřebám – předělat koupelnu, toaletu, obklady, dlažby, vyměnit kuchyňskou linku, spotřebiče, vyměnit plovoucí podlahy za jakékoliv jiné. 

Ale pokud nechcete hned sekat, bourat a utrácet další peníze, myslím si, že nemusíte. Byt je připraven na velmi hezké a příjemné bydlení už teď.

Ještě vám musí samozřejmě vyhovovat dispozice bytu. 

A pokud vám stačí 2 prostorné ložnice (12,26 m2 a 13,16 m2), dostatek úložných prostor v chodbě (12,52 m2), obývací pokoj (19,59 m2) s jídelním koutem a kuchyní (11,11 m2), lodžie (6,96 m2) a opravdu velmi prostorný sklep (3,5 m2), tak se na nás přijďte podívat.

Obě dvě ložnice jsou orientované k západu, obývací pokoj a kuchyně s jídelním koutem a lodžií zase směrem k východu. Výhled z ložnic je poměrně hodně otevřený, díváte se na dětská hřiště a vzrostlé stromy.  

Většina zájemců se mě stejně většinou ptá podobně – proč… Proč bychom si měli koupit zrovna tento byt? Proč bychom měli žít zrovna tady ve Stodůlkách? 

Na to se nedá úplně přesně odpovědět. To je hodně individuální. Podle mě je prostě nejlepší přijít se na byt podívat a zjistit, jestli si to „sedne“.

Já vám dodám kompletní informace, abyste zjistili, jaké budete mít s bydlením náklady, jestli je pro vás koupě tohoto bytu bezpečná, a jestli v domě žijí slušní lidé, kteří se o dům perfektně starají. 

Ale jestli je to ten pravý domov, ve kterém strávíte část vašeho života, to podle mě zjistíte jen v případě, že se se mnou půjdete na byt podívat.

Říká se, že první dojem je nejvíc, takže pokud by vám přišlo, že je dům zvenku šedivý a smutný, tak nebojte, i to se brzy vyřeší.

Od března bude probíhat ještě revitalizace lodžiových panelů, jejich rozšíření a zasklení, aby dům i zvenku vypadal mnohem lépe a zvýšila se do budoucna jeho hodnota pro všechny vlastníky.

Byt se nachází ve 4. patře, ale zase, nebojte. V domě je nový a velmi prostorný výtah, který vás v tom nenechá a pohodlně vás nahoru dopraví s nákupem i s většími zavazadly a předměty.

A jestli si pamatujete panelové domy, kde bylo na chodbách ošklivé lino, v přízemí rozvrzané – a na pohled – ošklivé schránky, tak i to je tady jinak.

Lino na všech chodbách nahradila pěkná dlažba, staré olověné stoupačky jsou nově v plastu, vlastníci opravili i střechu, vyměnili poštovní schránky, zvonky, elektřinu, zavedli UPC a O2 rychlý internet.

A kromě dalších oprav zabezpečili vlastníci i přístup do domu, do sklepů a do „kočárkárno-kolárny“.

A ta kolárna je důležitá – v okolí máte totiž spoustu možností, kam s kolem vyrazit. Samozřejmě můžete vyrazit i pěšky, můžete si jít zaběhat, můžete fakt cokoliv.

Protože kromě rozsáhlého Centrálního parku, který je kousek od domu, stejně jako metro B – Hůrka, je v pěší vzdálenosti i lesopark Košíře – Motol nebo Prokopské a Dalejské údolí.

Tak co vy na to? Pokud byste se chtěli dozvědět víc podrobností o bytě a o lokalitě, napište mi email, nebo mi zavolejte, já vám informace pošlu a domluvíme se případně i na prohlídce.

Mějte se moc dobře. Brzy na viděnou.

3D

Virtuální prohlídka

5 min.

Metro B – Hůrka

6 min.

Sluneční náměstí

8 min.

Centrální park

15 min.

Prokopské údolí
NA PRODEJ Byt Dominova 7 - půdorys 3D - Michal Souček - realitní makléř QARA

PRODÁNO

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Všichni si zasloužíte moje poděkování!

  • Paní majitelkaza důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu bytu k prodeji
  • HouseTourza fotky, video a Matterport
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Víťa Válkaza grafické podklady
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě