Střešní byt 2+kk s terasou v Letňanech

Křivoklátská 885, Praha 9 – Letňany

XXL 2+kk střešní byt s terasou

Kupte si XXL střešní byt ve vysoké kvalitě s parametry 2+1, protože máte rádi prostor, neradi se omezujete a víte, že jestli budete tento střešní byt jednou prodávat nebo pronajímat, dokážete pak zájemcům na realitním trhu nabídnout mnohem víc než ostatní.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Byt 62,5 m2
 • Terasa 10 m2
 • Sklep
 • Parkovací stání
 • Otevřený výhled
 • OC Letňany

Střešní byt 2+kk s terasou v Letňanech

Hledáte pro sebe neobyčejný byt?

Pokud hledáte 2+kk v Praze, můžete si vybrat ze dvou základních možností. Buď se spokojíte s velikostí M, kterou kupuje velká většina zájemců a budete mít standardní byt jako všichni. A nebo si koupíte velikost XXL ve vysoké kvalitě s parametry 2+1, protože máte rádi prostor, neradi se omezujete a víte, že jestli budete tento střešní byt jednou prodávat nebo pronajímat, dokážete pak zájemcům na realitním trhu nabídnout mnohem víc než ostatní.

A proto mi dovolte, abych vám ukázal moc hezký a velmi prostorný střešní byt (62,5 m2) 2+kk (upravitelný jednoduše na 2+1) s terasou (9,9 m2), sklepem a parkovacím stáním, který najdete v posledním, 11. podlaží, novostavby od CPI Property Group z roku 2019 v ulici Křivoklátská 885, v Praze 9 – Letňanech.

Byt byl postaven tak, abyste si bydlení maximálně užívali i usnadnili. Vaše auto zaparkujete na vaše parkovací stání, hned naproti vstoupíte do jednoho ze dvou výtahů a necháte se vyvést do posledního patra k vašemu bytu. Nákupy, tašky, cokoliv sebou nosíte, netaháte nikam daleko. Všechno máte blízko.

V bytě se nikdy nebydlelo, takže, jak zařízení, tak vybavení, včetně úplně nové kuchyňské linky a spotřebičů, nikdy nikdo nepoužíval. A všechno je ještě samozřejmě v záruce. Za vchodovými dveřmi vás překvapí velmi prostorná předsíň (8,3 m2), odkud vstupujete do pěkné koupelny (5,8 m2), do ložnice (13,2 m2) i do otevřeného obývacího pokoje s kuchyní (dohromady 32,5 m2) a terasou (9,9 m2).

Byt si budete neskutečně užívat, pokud jste sami, nebo ve dvou. Vejdete se ze začátku i ve třech, pokud plánujete rodinu, byt je totiž dostatečně velký. V okolí najdete všechno, co k životu potřebujete.

Než bude vybudována nová stanice metra přímo kousek od domu, doveze vás autobus za 3 minuty k metru, které vás po „C“ lince doveze za pár minut do centra, kde možná pracujete. Navíc je dům postaven kousek od Obchodního centra Letňany, kde se najíte i nakoupíte všechno, co potřebujete.

Do přírody a na cyklostezku, pokud sportujete, to máte taky kousek. Pokud vás tento střešní byt zaujal, zavolejte mi nebo mi napište. Pošlu vám pár doplňujících informací a pokud vám to bude dávat smysl, potkáme se na prohlídce. A mějte se moc dobře. 

2 min.

Supermarket Albert

3 min.

Autobus

5 min.

Metro C Letňany

5 min.

Obchodní centrum Letňany
Střešní byt na prodej - Michal Souček QARA

PRODÁNO

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Pan majitelza spolupráci i důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu nemovitosti
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě