Koňský ranč, penzion a 84.000 m2 pozemků na prodej

Nevid, okr. Rokycany

Váš vlastní kus přírody, vaše vlastní půda

Pokud přemýšlíte o smysluplném podnikání, chcete investovat a chytře uložit peníze, nebo prostě toužíte po klidu, blízkosti přírody a po práci s čistou hlavou, tak tato nabídka teď možná čeká právě na vás.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Koňský ranč
 • 15 koňských boxů
 • 84269 m2 pozemků
 • 10 apartmánů pro 22 hostů
 • 763 m2 už. plocha penzionu
 • Bazén s protiproudem
 • Finská sauna
 • Vybavená restaurace
 • Posilovna

Koňský ranč, penzion a víc než 84.000 m2 pozemků na prodej

Hledáte v životě nový směr? Čekáte na novou výzvu? Přemýšlíte o smysluplném podnikání? Chcete investovat a chytře uložit peníze do svojí vlastní půdy? Nebo prostě toužíte po klidu, blízkosti přírody a po práci s čistou hlavou? Tato nabídka není pro každého. Možná ale čeká zrovna na vás.

Je pro člověka, který si chce vybudovat svůj vlastní svět, na své vlastní půdě a podle svých vlastních pravidel. Je pro podnikatele, investora, koňáka, zemědělce, hoteliéra, nebo nadšence, který chce žít  a pracovat v přírodě a přitom na strategickém místě – s Plzní, Prahou i Německem na dosah.

Je pro ty z vás, kdo se nebojíte práce, voní vám koně, posečená tráva i lesní vzduch při západu slunce. Pro vás, kdo máte svůj sen i odvahu jej začít realizovat. Pokud takovým člověkem jste, nabízím vám výzvu a příležitost zároveň.

Velkorysý, chytře navržený a pečlivě udržovaný koňský ranč s penzionem a víc než 84.000 m2 pozemků, na kterých můžete realizovat všechny vaše vlastní sny. Kde můžete vašim hostům nabídnout vlastnoručně vypěstované čisté jídlo, jízdu na koních i ustájení jejich vlastních koňských miláčků.  Místo, na kterém můžete bez starostí budovat bezpečný domov pro vás a vaši rodinu.

84.269 m² pozemků.

Ranč svému budoucímu majiteli nabídne víc než 84.000 m² pozemků. Obrovský kus půdy, na kterém můžete vytvořit téměř cokoli. Nový územní plán obce navíc na některých pozemcích nově umožňuje vystavět jezdecké, nebo jiné chovatelské haly a rozšířit tak rozsah, nebo oblast vašeho podnikání. Podrobnější informace vám rádi poskytneme při osobní prohlídce.

10 apartmánů pro 22 hostů.

Užitná plocha penzionu je 763 m². A najdete tu 10 jednopodlažních i mezonetových apartmánů pro celkem 22 hostů, bazén s protiproudem, saunu, velkou – profesionálně vybavenou – kuchyň, posilovnu, grilovací a herní místnost, posezení, byt/kancelář pro správce a spoustu úložných a skladovacích prostor.

Byt s výhledem na stáje, výběhy a na les.

Ve vedlejší budově penzionu vybudoval pan majitel oddělený byt pro sebe a svou ženu. Má výhled na stáje a pastviny a získá si vás každodenní podívanou na východ i západ slunce na terase.

15 koňských boxů, sedlovna, seník na 130 balíků sena, 2 jízdárny, prostor pro další zvířata a velké pastviny pro venkovní ustájení.

Ranč byl pro chov koní navržen a postaven. A pan majitel jeho jednotlivé sekce umístil tak, aby se vzájemně nerušily, ale doplňovaly. To je vlastnost, kterou většina podobných objektů nemá. Ubytované hosty u nás například neobtěžují mouchy, ani trvalý zápach hnoje. Tady to, díky pečlivému rozvržení ranče, nehrozí.

Pokud přemýšlíte o chovu koní, nebo o jejich ustájení jiným majitelům, těžko byste hledali lepší místo. Pokud jsou vám ale bližší jiná zvířata než koně a uvažujete o jejich chovu, nenechte se odradit. Prostory lze snadno upravit i potřebám jiných zvířat.

Jezdecké trasy na 6000 hektarech s absolutní svobodou, volností a soukromím.

Nasedněte na koně u brány ranče a jeďte hodiny a hodiny lesem, aniž byste kohokoli potkali. Užijte si svižné projížďky nádhernou krajinou bez nutnosti vyhýbat se rušným místům nebo přejíždět silnice.

Přímo s pozemky ranče totiž sousedí rozsáhlé státní lesy sahající až ke Starému Plzenci a do romantické krajiny Kozelského polesí.

Je tu 60 kilometrů čtverečních / 6000 hektarů lesa a desítky kilometrů stezek a lesních cest, kde si můžete nejen užívat celodenní nerušenou jízdu, ale i bezpečné projížďky s vašimi klienty. Pro koňský sport je to neocenitelná výhoda, kvůli které se sem původním majitelům mnoho klientů penzionu opakovaně vracelo.

Blízko velkým městům, blízko klientům.

Základem úspěšného podnikání je příjemné místo a dostupnost pro potenciální klienty. Obě tyto podmínky ranč splňuje. Najdete ho kousek od Plzně, na trase z Německa do Prahy. A jeho současní majitelé mají letitou zkušenost, že pro hosty není problém dorazit za koňmi i ze vzdálenějších destinací, jako je Holandsko nebo Velká Británie.

Zajímá vás víc? Ozvěte se mi na 606 122 422 nebo na michal.soucek@qara.cz.

10 min.

Rokycany

20 min.

Plzeň

48 min.

Praha

60 min.

Německo

Ranč, penzion i víc než 84.000 m2 pozemků mohou být vaše za:

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Majiteléza spolupráci, přípravu nemovitosti i důvěru
  • Daniel Galbaza fotky, dron a video
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě