Fantastický výhled, prostor, skvělá lokalita

Lumiérů 47, Praha 5

Krásný a prostorný byt na starém Barrandově

Jestli pro sebe v souvislosti s bydlením a investicí hledáte něco výjimečného, co si budete užívat každý den, a co nemůže mít nikdo jiný, podívejte se na naši novou nabídku prodeje krásného bytu na starém Barrandově.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Skvělá lokalita
 • Krásný výhled
 • Terasa 90 m2
 • 2 koupelny
 • 2 sklepy
 • Dvojgaráž

Fantastický výhled, prostor, skvělá lokalita

Pokud máte rádi výhled na jedno z nejkrásnějších měst na světě, tak tento byt vám každý den připraví doslova neuvěřitelný zážitek.

Jestli hledáte výjimečné bydlení, které si budete užívat každý den, podívejte se na výjimečný střešní byt s terasou na starém Barrandově. Byt najdete v ulici Lumiérů ve 2. patře domu, který byl postaven v roce 2009. Byt má vnitřní podlahovou plochu 156 m2, takže je tu dostatek prostoru. Jedná se o penthouse, tedy střešní byt, kde vám nikdo nedupe nad hlavou.

Majitelé tu žijí od začátku ve dvou, takže byt nechali upravit pro svoje potřeby na současnou dispozici velmi prostorné varianty bytu 3+kk. Velmi jednoduchou stavební úpravou z něj ale vytvoříte byt 4+kk, tedy domov i pro čtyřčlennou rodinu. Podívejte se na varianty půdorysu ve fotogalerii.

V tuto chvíli jsou v bytě dvě ložnice a dvě koupelny. Ta s výhledem na Vyšehrad a Vltavu se v tuto chvíli používá jako pracovna, má svoji koupelnu a je dostatečně velká, aby se sem vešly nezbytné úložné prostory, postel i stůl na práci nebo na studium. Hlavní ložnice je oddělena od zbytku bytu a náleží k ní prostorná šatna a obrovská koupelna s vířivou vanou, toaletou i sprchovým koutem.
Vedle menší ložnice může vzniknout ještě jedna plnohodnotná ložnice.

Ze všech místností, kromě šatny, můžete vstoupit na terasu, která obklopuje téměř celý byt kolem dokola. Dominantou bytu, kromě teras a výhledů, je obrovský obývací pokoj jehož součástí je kuchyně ( i spíž) a pohodlné posezení. Jsou zde vysoké stropy a vysoká okna zajišťující spoustu světla. Každý den si budete užívat krásné západy slunce a nádherné výhledy na Prokopské údolí a Pražský Semmering.

Z obývacího pokoje i kuchyně můžete vstoupit na terasu, kde se fantastický dojem z výhledů na Prahu ještě umocní. Z terasy vidíte doslova celou Prahu. Díváte se z ní na všechny světové strany, obklopuje totiž celý byt téměř kolem dokola a má víc než 91 m2.

V bytě je dostatek úložných prostor, ale k dispozici máte navíc ještě dva prostorné úložné prostory / sklepy (21 m2), z čehož má ten hlavní tři místnosti a nabízí spoustu místa nad rámec úložných prostor v bytě.

K bytu patří vlastní dálkově ovladatelná dvojgaráž pro dvě auta s vlastní příjezdovou cestou a vlastním pozemkem o velikosti 120 m2.

Byt prodávájí první majitelé, kteří zároveň stáli i za stavbou celé budovy a celou dobu v bytě spokojeně žijí. Pokud se chcete dozvědět více informací, ozvěte se mi prosím a zároveň se ještě podívejte na video prohlídku, v galerii najdete i dispoziční půdorysy a varianty dispozic, abyste se co nejvíce zorientovali. Mám pro vás připravenou i 3D Virtuální prohlídku bytu, kde si můžete byt projít na dálku, jako byste tam byli osobně.

A jestli vás byt bude zajímat i po zjištění všech informací, domluvíme se na prohlídce a já vám byt moc rád ukážu. Mějte se moc hezky, Michal.

3D

Virtuální prohlídka

10 min.

Smíchovské nádraží

12 min.

OC Chodov

23 min.

Václavské náměstí

23 min.

Letiště V. Havla

Tento výjimečný byt si již našel svého kupce.

Rezervováno

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Majiteléza spolupráci i důvěru
  • Klára Součkováza přípravu
  • Daniel Galbaza fotky videa a postprodukci
  • Jan Goldšmíd dron
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Petr Hejdaza 3D Virtuální prohlídku
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza PPC propagaci
  • David Stašekza sociální sítě