Fantastický výhled, prostor, skvělá lokalita

Lumiérů 47, Praha 5

Krásný a prostorný byt na starém Barrandově

Jestli pro sebe v souvislosti s bydlením a investicí hledáte něco výjimečného, co si budete užívat každý den, a co nemůže mít nikdo jiný, podívejte se na naši novou nabídku prodeje krásného bytu na starém Barrandově.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Skvělá lokalita
 • Krásný výhled
 • Prostorný byt
 • Dvojgaráž
 • Terasa 90 m2
 • 2 koupelny

Fantastický výhled, prostor, skvělá lokalita

Pokud máte rádi výhled na jedno z nejkrásnějších měst na světě, tak tento byt vám každý den připraví doslova neuvěřitelný zážitek.

Jestli pro sebe v souvislosti s bydlením a investicí hledáte něco výjimečného, co si budete užívat každý den, a co nemůže mít nikdo jiný, protože žádný podobný byt s takovým výhledem v Praze v tuto chvíli ke koupi nenajdete, podívejte se na naši novou nabídku prodeje výjimečného bytu na starém Barrandově. Byt najdete v ulici Lumiérů ve 2. patře domu z roku 2009 a osloví vás pokud jste pár nebo tříčlenná rodina. Má 156 m2, takže všichni mají dostatek prostoru, protože jeho dispozice je zároveň skvěle vyřešena. Jedná se o penthouse, tedy střešní byt, takže vám nikdo nedupe nad hlavou. K dispozici máte dvě ložnice. Ta s výhledem na Vyšehrad a Vltavu se v tuto chvíli používá jako pracovna, má svoji koupelnu a je dostatečně velká, aby se sem vešly nezbytné úložné prostory. Hlavní ložnice je oddělena od zbytku bytu a náleží k ní prostorná šatna a obrovská koupelna s vířivou vanou i sprchovým koutem. Ze všech místností, kromě šatny, můžete vstoupit na terasu, která obklopuje téměř celý byt kolem dokola. Dominantou bytu, kromě teras a výhledů, ke kterým se ještě dostaneme, je obrovský obývací pokoj jehož součástí je kuchyně a spíž. Jsou zde vysoké stropy, spousta světla, krásné západy slunce a nádherné výhledy na Prokopské údolí a Pražský Semmering.

Z obývacího pokoje i kuchyně můžete vstoupit na terasu, kde se fantastický dojem z výhledů na Prahu ještě umocní. Z terasy vidíte doslova celou Prahu. Díváte se z ní na všechny světové strany, obklopuje totiž celý byt téměř kolem dokola a má víc než 91 m2. Do ceny bytu je zahrnuto i osobní vlastnictví pozemku / vyhřívané příjezdové cesty ke garáži včetně zastavěné plochy dvojité garáže. Tento pozemek má 120 m2 a je celý jen váš. Žádné spoluvlastnictví, žádné předkupní právo. Pozemek i garáž pro dva vozy je čistě v osobním vlastnictví majitele. Dále pak dva prostorné úložné prostory / sklepy (21 m2), z čehož má ten hlavní tři místnosti a i přesto, že je potřeba jej stavebně dotvořit, nabízí spoustu místa nad rámec úložných prostor v bytě i v prostorné garáži. Byt prodávájí první majitelé, kteří zároveň stáli i za stavbou celé budovy a celou dobu v bytě spokojeně žijí. Pokud se chcete dozvědět více informací, ozvěte se mi prosím a zároveň se ještě podívejte se na video prohlídku, v galerii najdete i dispoziční půdorys a mám pro vás připravenou i 3D Virtuální prohlídku bytu, kde si můžete byt projít na dálku, jako byste tam byli osobně.  A jestli vás byt bude zajímat i po zjištění všech informací, domluvíme se na prohlídce a já vám byt moc rád ukážu. Mějte se hezky.

3D

Virtuální prohlídka

10 min.

Smíchovské nádraží

12 min.

OC Chodov

23 min.

Václavské náměstí

23 min.

Letiště V. Havla
Penthouse na Barrandově na prodej - Michal Souček QARA

Tento výjimečný byt jsme umístili do nabídky za cenu

21.997.000 Kč

Galerie

Děkuji všem!

 • Majiteléza spolupráci i důvěru
 • Klára Součkováza přípravu
 • Daniel Galbaza fotky videa a postprodukci
 • Jan Goldšmíd dron
 • Honza Salákza hudbu k videu
 • Petr Hejdaza 3D Virtuální prohlídku
 • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
 • Alena Burdováza PPC propagaci
 • David Stašekza sociální sítě

Máte zájem o prohlídku?

Zanechte mi svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět

Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.