Byt 3+kk s lodžií na Střížkově na prodej

Harrachovská 326/10, Praha 9 – Střížkov

Perfektní byt 3+kk s lodžií u metra na Střížkově

Tento byt má výhled do krásných vzrostlých stromů – to oceníte v létě, když lehce stíní, ale neberou vám příliš mnoho světla. Oceníte metro, které je 5 minut od domu a zamilujete si zdejší klid a harmonii. 

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

 • Skvělá lokalita
 • 5 minut na metro C
 • Obchody v dosahu
 • Perfektní dostupnost
 • Úložné prostory
 • Příjemná atmosféra

Byt 3+kk s lodžií u metra na Střížkově

Když klienti řeší bydlení, ptají se nejčastěji otázkami začínajícími na „proč“. „Proč“ bychom si měli koupit bydlení zrovna v této lokalitě? „Proč“ by se nám měl líbit zrovna tento byt? „Proč“ jsou ty byty tak drahé? Tak já se pokusím odpovědět, ať vám ušetřím trochu času.

Tento byt má výhled do krásných vzrostlých stromů – to oceníte v létě, když lehce stíní, ale neberou vám příliš mnoho světla. A oceníte to i v zimě, kdy je světla přirozeně méně, protože ze stromů opadá listí, aby vám do bytu pustilo světla co nejvíce. 

Tento byt má ložnici pro rodiče, pokoj pro děti a společný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Kuchyně je plně vybavena včetně lednice, takže do začátku nemusíte řešit ani truhláře, ani spotřebiče. Na obývací pokoj je přímo napojena poměrně velká zasklená lodžie, ze které je moc hezký výhled do korun listnatých stromů tak, jako z ostatních pokojů. 

V chodbě najdete potom toaletu a koupelnu s vanou a místem na pračku. A myslelo se i na úložné prostory. V chodbě jsou vestavěné skříně na míru a na jejím konci velká šatna, kam se vejde spousta věcí. Velkou výhodou panelových bytů je, že všechny místnosti bytu bývají zpravidla neprůchozí. A platí to i tady. Naproti bytu na chodbě domu je potem ještě i komora, která plní funkci sklepa. 

Víte, kolik času se dá ušetřit tím, že nemusíte nikam dojíždět?

Tady je to všude blízko – a to se vám bude vážně líbit. Na metru „C“ Střížkov jste pěšky za 5 minut a na Muzeu za krásných 20 minut. Několik školek i škol je v absolutním dosahu – minuty – pěšky samozřejmě. Penny Market, lékárna, kavárna, restaurace. To samé. Hned u domu.

Několik dětských hřišť? Stejně. Poliklinika? Tak na polikliniku půjdete asi 9 minut pěšky, ale tam se zas tak často nechodí. A všude stromy a zeleň a příjemné prostředí. Park přátelství máte ostatně taky kousek od domu.

Dům má jen 3 patra a přízemí, a proto tu není výtah. Náš byt se nachází ve druhém patře. Není tedy přímo pod střechou, kde může být v létě horko, ale ani v přízemí, kde to pro většinu lidí bývá nepříjemné. Má ideální pozici. A pokud máte rádi pohyb, budete každý den přirozeně trénovat, abyste byli fit a bez výtahu se hravě obejdete. Zvlášť když je v přízemí kolárna a kočárkárna, aby maminky nemusely tahat nic těžkého do schodů. 

Podle zkušeností pana majitele, je byt fantastický pro dva i pro tři, a až – nebo pokud – budete někdy čtyři, začnete se dívat po větším.

Odpověděl jsem vám na vaše proč? Pokud ano, napište mi nebo zavolejte, já vám pošlu kompletní informace o bytě a o SVJ do e-mailu a pokud vám to bude dávat smysl, domluvíme se společně na prohlídce. Mějte se moc fajn a pokud jste dočetli až sem, děkuji za pozornost.

3D

Virtuální prohlídka

1. min.

Penny Market

3 min.

Školka

5 min.

Metro C – Střížkov

9 min.

Poliklinika Prosek
Michal Souček realitní makéř - půdorys k prodeji bytu v Praze

Tento rodinný byt u metra jsme do nabídky umístili za cenu:

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Majiteléza spolupráci i důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu bytu k prodeji
  • Tadeáš Lencza půdorys a 3D Tour
  • Dan Galbaza video, postprodukci a fotky
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza grafické podklady
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě