Rodinný byt u metra a u parku

Otopašská 1, Praha 5 – Jinonice

Skvělý byt pro rodinu i pro život

Jestli jste rodina a hledáte bydlení v Praze u metra, chcete mít u bytu i přírodu a třeba i vlastní dostatečně velkou zahrádku, tak byste se měli přijít podívat na tento byt.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Metro
 • Lesopark
 • Zahrada
 • Prostor
 • Vybavení
 • Dostupnost

Rodinný byt u metra a u parku

Bydlení v Praze u metra, přírodní rezervace, dostatečně velká zahrádka i prostor uvnitř.

Pokud jste rodina a hledáte bydlení v Praze u metra, ale chcete mít u bytu i přírodu a třeba i vlastní dostatečně velkou zahrádku, tak je docela dost dobře možné, že vás tento byt chytne za srdce. Je totiž postavený velmi chytře a na fantastickém místě. Nachází se deset minut pěšky od metra B Nové Butovice a 2 minuty pěšky od přírodní rezervace  – lesoparku Vidoule. Byt se nachází na adrese Otopašská 1, Praha 5 – Jinonice v projektu Botanica, který postavila společnost Skanska v roce 2010. 

Ten důvod, proč se vám tady bude neskutečně dobře bydlet, je jednoznačně v propojení dobře postaveného bytu a lokality. Metro kousek od domu vám ušetří spoustu času. Obchody, školky, školy i zdravotnická zařízení v pěší vzdálenosti jakbysmet. Zdraví a fyzičku budete trénovat buď v lesoparku, který máte za domem nebo na sportovištích, která jsou v nejbližším okolí. Z pohledu lokality nejde tomuto bytu prostě  cokoliv vytknout. A z mého pohledu ani samotnému bytu, protože je chytře postaven a má moc krásnou atmosféru.   

V bytě žije od začátku čtyřčlenná rodina s velkým psem. A pokud vás není víc, vejdete se bez problémů také. Současná dispozice 3+kk nabízí i variantu rozdělení obrovského dětského pokoje (22,47 m2) tak, aby vaše dvě děti měly každé samostatný pokoj. Byt je obecně dost prostorný, celková podlahová plocha uvnitř bytu činí víc jak 95 m2.

Z prostorné centrální chodby a předsíně (dohromady 15,18 m2) vstupujete do dětského pokoje (22,47 m2), do ložnice (13,42 m2), před kterou je umístěna šatna (2,38 m2), která je aktuálně využívána jako pracovna. Z chodby se dostanete i do velkého obývacího pokoje (30,99 m2), jehož součástí je vybavená kuchyně. Z chodby vejdete i do prostorné koupelny s vanou a WC (6,17 m2), na samostatnou toaletu s umyvadlem (2,30 m2) i do komory (2,17 m2), protože úložných prostor není nikdy dost.

K bytu pak náleží ještě i sklep (2,32 m2), prostorná lodžie s jižní orientací (10,35 m2), dvě jihozápadní terasy (8,01 m2 a 2,53 m2). Apak tu máte ještě i velkou zahradu s jihozápadní orientací, která má 111 m2. Na zahradě je dostatek prostoru a místa, takže sem pro vaše děti můžete dát velkou trampolínu a vedle i bazén. Sami si pak budete každý večer užívat grilování a posezení na terase. A pokud se trochu i pěstitelsky zaměření, je tu dost prostoru i pro záhony, kde si vypěstujete vaši vlastní zeleninu, bylinky nebo ovocné keře a stromy. K bytu samozřejmě patří i prostorné parkovací stání. Kola se ukládají do společné kolárny. 

Pokud by vám nestačily místní obchody (Lidl, Billa, Tesco), za 4 minuty jste autem v OC Galerie Butovice, za 8 minut v OC Zličín, kde nakoupíte úplně všechno. Teď se sice moc necestuje, ale brzy zase bude. A bydlet 13 minut autem od letiště také nemusí být k zahození.

Takže pokud hledáte podobný domov, tak tady tomu našemu dejte určitě šanci a přijďte se podívat. Ozvěte se mi, já vám pošlu ještě komPletní info manuál s informacemi, které se sem do prezentace nevešly, a pokud vám to bude dávat smysl, půjdeme se na byt společně podívat. Těším se na viděnou. 

3D

Virtuální prohlídka

2 min. pěšky

Lesopark

4 min. autem

OC Galerie Butovice

10 min. pěšky

Metro B

13 min. autem

Letiště VH
Byt u metra - Michal Souček QARA

PRODÁNO

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Majiteléza spolupráci i důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu nemovitosti
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Jan Goldšmíd dron
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě
  • SIRI za trpělivost