Rodinný byt v Podolí s neskutečným výhledem

Na Vrstvách 23c, Praha 4 – Podolí

4 pokoje, kompletní rekonstrukce, nádherný výhled

Spousta lidí miluje Podolí. Kvůli řece, kvůli přírodě, kvůli sportu i kvůli lidem, obchodům a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma. A doma tu můžete být i vy.

Klíčové parametry nemovitosti

 • 4 pokoje
 • Balkon
 • Krásný výhled
 • Skvělá lokalita
 • Prostor
 • Moderní vybavení

Buďte tady doma. V Podolí.

Rodinný byt v Podolí s neskutečným výhledem. Spousta lidí miluje Podolí. Kvůli řece, kvůli přírodě, kvůli sportu i kvůli lidem, obchodům a kavárnám. Kvůli pocitu, že tu jsou opravdu doma.

A doma tu můžete být i vy. Mít svůj domov znamená pro každého něco jiného. Mohou to být skvělí sousedé, zelinář, pekař, řezník, ale i výčepní, který vás oslovuje jménem se slovy: “Tak, co to dnes bude?“ A Podolí přesně takovou atmosféru má. A má i ty lidi. I ty kavárny, zelináře, řezníky, pekaře, přírodu, řeku, atmosféru, vůni…

…a pak i jeden domov, který tu čeká možná právě na vás. Najdete jej v ulici Na vrstvách, což je kousek od centra Prahy i od Pankráce. Ale zároveň je to kousek k řece, na cyklostezku i do lesa. A to je podstatné, protože budete pravděpodobně sportovně založení, chcete někde venčit svého psa, nebo hledáte kousek čisté přírody kvůli vašim dětem. A nechcete kvůli každé procházce a každému proběhnutí sedat do auta a někam sebe i celou rodinu pokaždé převážet. A navíc možná nechcete být daleko od centra, kde pracujete.

A pokud jste sportovně založení, nebude vám vadit, že v domě není výtah. Fyzičky a přirozeného každodenního pohybu máme v poslední době čím dál méně. A zároveň uvítáte, že vám ve třetím (posledním) patře nebudou nad hlavou dupat sousedé a jejich děti, protože nad vámi už nikdo nebydlí. A vy si tak můžete úplně v klidu užívat bydlení na tomto krásném místě, kde možná právě na vás čeká byt 4+kk s širokým balkonem s krásným západním výhledem na protější Prokopské údolí na druhém břehu Vltavy, na Kavčí hory po pravé straně, na Branické skály po levé straně a na zbytek Podolí pod vámi.

Byt je rozdělen do dvou podlaží. V prvním je vstupní prostor a první z pokojů (8,8 m2), který budete používat buď jako pracovnu, studovnu, hernu nebo ložnici pro to starší z vašich dětí (samozřejmě, že tam můžete spát i vy, ale pro puberťáka to bude mnohem větší dobrodružství).

Ve druhém podlaží se žije. Ve velkém, vzdušném, ale i minimalisticky jednoduchém obývacím pokoji s kompletně vybavenou novou kuchyní s přímým vstupem na balkon. Jsou tu i dvě zbylé ložnice (11,8 m2 a 12 m2) a nádherná a velká koupelna s vanou, dvěma umyvadly a walk-in sprchovým koutem. Celý byt byl právě kompletně zrekonstruován. Byly použity ty nejlepší materiály i technologie a po rekonstrukci se tu nikdy nebydlelo, takže půjdete do nového.

A kolik se vás sem vejde? Bydlení si budete neskutečně užívat pokud jste tři a vejdete se úplně v pohodě i pokud jste čtyři. Pokud jste právě teď ve dvou a rozrůstat se plánujete až v budoucnu, jděte do toho. Za prvé si uděláte „fóra“ dopředu a byt vám právě teď neuteče. Koupíte byt teď, takže ceny už nestoupnou a vy ušetříte. Co ušetříte… Vyděláte… Protože se vaše investice začne zhodnocovat hned! A navíc právě teď ušetříte i stovky tisíc, protože daň z nabytí nemovitosti, kterou v posledních letech platili kupující, byla před pár dny zrušena. A nakonec získáte čas, abyste se byt i lokalitu naučili používat, než se vám narodí miminko. A je jedno, jestli to první, nebo to druhé.

A říkal jsem, že můžete používat i soukromou zahradu, která patří k domu? Je tam dětské hřiště a pokud si tam zrovna nehrají děti z domu, tak je tam i božský klid. A poslední věc, v suterénu máte sklep. Má asi dva metry čtvereční, takže dost na lyže a další věci, které nepotřebujete každý den.

Bytů na prodej v Podolí je jako šafránu. A proto mám radost, že vám právě tento mohu nabídnout. Pokud usoudíte, že je to ten pravý byt právě pro vás, ozvěte se mi. Seženete mě na uvedených kontaktních údajích. A mějte se moc dobře.

3D

Virtuální prohlídka

4 min.

do lesoparku

4 min.

na Plzeňský pivo

5 min.

na autobus

11 min.

k Vltavě
Byt v Podolí - Michal Souček QARA

Byt s balkonem, sklepem a výýýýhledem v Podolí může být váš za:

REZERVOVÁNO!

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!!!

  • Majiteléza spolupráci i důvěru
  • Klárka Součkováza přípravu bytu
  • Mirka Došláza půjčení nábytku
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza PPC
  • David Stašekza sociální sítě