Prostorný byt 2+kk se zahradou a balkonem

ulice Pod novým lesem 137/50, Praha 6

2+kk = 64,10 m2 – byt + 24,40 – zahrada + 10 m2 – balkon

Hledáte skvělý byt? Tak tento si nejvíc zamilujete, pokud jste, nebo brzy budete dva, pokud hledáte prostorné místnosti, i pokud chcete mít skvělé sousedy a chcete bydlet v klidné rezidenční lokalitě Prahy 6.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Skvělá lokalita
 • 30 m2 obývák s kk
 • 22 m2 ložnice
 • 24,4 m2 zahrada
 • 10 m2 balkon
 • Garážové parkovací stání

Prostorný byt 2+kk se zahradou a balkonem

Hledáte skvělý byt? Tak tento si nejvíc zamilujete, pokud jste, nebo brzy budete dva, pokud hledáte prostorné místnosti, i pokud chcete mít skvělé sousedy a chcete bydlet v klidné rezidenční lokalitě Prahy 6.

Pokud řešíte, že se vám časem může narodit miminko a vy budete potřebovat větší byt, tak jasně, to se určitě stát může. Zvlášť pokud najdete toho pravého partnera a strávíte tady pár romantických večerů. Ale nebojte, vejdete se sem všichni tři úplně v pohodě až do chvíle, kdy bude prcek potřebovat svůj vlastní pokoj.

A to je spousta času do doby, než se začnete poohlížet po něčem větším. Možná po domku se zahradou někde u Prahy. A mezitím bude váš byt pracovat na tom, abyste na to měli peníze, protože cena vašeho bytu poroste. Jedná se totiž o byt z roku 2004, postavený v malém privátním projektu Zahrada pod novým lesem.

To je velmi důležitá informace, protože tehdy (a obzvlášť v tomto případě), se ještě stavěly byty s důrazem na pohodlí a prostor. A díky tomu do jižně orientovaného obývacího pokoje s kuchyňským koutem umístíte opravdu velikou a pohodlnou sedačku, k tomu ještě prostornou kuchyň se všemi spotřebiči, ale i velký jídelní stůl třeba i pro šest lidí, pokud potřebujete. A stejně bude prostor i nadále vzdušný a logicky uspořádaný.

Když je venku hezky, otevřete francouzské dveře a obývací pokoj velmi jednoduše propojíte se zahrádkou, která k bytu patří, a která odděluje byt od chodníku a chrání vaše soukromí. Dá se na ní sedět a odpočívat, a pokud rádi čistíte hlavu s rukama v hlíně, můžete se realizovat. Prostoru je tady opravdu hodně.

Nadstandardní prostor je i v ložnici. Kromě velké postele se sem vejde i spousta vestavěných skříní. Víte, že úložného prostoru není nikdy dost? A pracovní kout v ložnici s  krásným výhledem do okolí buď necháte tak, jak je, nebo to bude ideální místo pro váš budoucí očekávaný přírůstek. Ložnice i prostorný balkon jsou orientovány na sever, je tu skvělé klima, klid a krásně se tu spí a odpočívá.

Součástí bytu je dále prostorná chodba s dalšími vestavěnými skříněmi, samostatná toaleta a hlavně koupelna s vanou, kam se vám kromě pračky, pohodlně vejde i sušička, abyste měli víc času sami pro sebe nebo pro partnera.

Pokud vám vadí, že je byt z jedné strany na úrovni chodníku i přesto, že je oddělený zahradou, plotem a tújemi, tak se přes to asi nepřenesete. Říkat vám, že se tu nikdy nic nestalo, protože je to jedna z nejbezpečnějších lokalit v Praze, stejně nepomůže. V takovém případě hledejte dál.

Pokud jste s tím OK a můžete si tento byt dovolit, je to fakt skvělá volba. A nejen pro tuto chvíli, kdy žádný jiný podobný byt na trhu k mání nenajdete. Skvělá volba je to i do budoucna, protože podobně skvělá místa už jsou v Praze většinou rozebraná.

Chcete vědět víc informací? Zavolejte mi. Odpovím na všechno, co vás zajímá, pošlu vám do emailu mnohem víc podrobností, a domluvíme se případně i na tom, jestli chcete byt vidět, nebo jestli by to pro vás byla ztráta času. Mějte se moc hezky.

5 min.

Tramvaj

5 min.

Autobus

2 zastávky

Metro A Petřiny

19 min.

Letiště Václava Havla
NA PRODEJ - Skvělý byt se zahradou a balkonem v Praze 6

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!

  • Paní majitelkaza spolupráci i důvěru
  • Daniel Galbaza fotky
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza PPC
  • David Stašekza sociální sítě