Pozemek určený k bydlení v Říčanech u Prahy

ulice Jeřábová, Říčany u Prahy

Zasíťovaný stavební pozemek v Říčanech u Prahy

Pokud hledáte opravdu prostorný pozemek určený k bydlení, který leží kousek od Prahy ve skvělé lokalitě, tak jste jej právě našli. 1320 m2 zasíťovaného stavebního pozemku v Říčanech u Prahy vám může říkat paní nebo pane už brzy.

Klíčové parametry nemovitosti

 • 1320 m2
 • elektřina
 • plyn
 • voda
 • kanalizace
 • kousek do Prahy

Pozemek určený k bydlení v Říčanech u Prahy

Ke koupi vám nabízím pozemek určený k bydlení v Říčanech u Prahy.

Dobrý den, právě jste objevili pozemek v Říčanech u Prahy, který je určený k výstavbě rodinného domu. Pozemků ke koupi je obecně strašně málo – všude – a v Říčanech to platí několikanásobně. Tento pozemek, který může být váš, se nachází v zastavěné oblasti na okraji Říčan, v Jeřábové ulici, nedaleko centra Říčan, ale i nedaleko nájezdu na D1. Pozemek je napojitelný na všechny inženýrské sítě včetně vodovodu a kanalizace. Pozemek je jihozápadně orientovaný, takže i v zimě budete mít v domě dostatek sluníčka i tepla.

A co můžete na tomto pozemku postavit? Z pozemku můžete zastavět až 20 %, takže tady postavíte opravdu velký rodinný dům. Postavíte tady i malý rodinný dům, pokud je to vaše přání. Může být vysoký až 8,5 metru, což je dostatečná výška pro dvě patra nebo patro a podkroví. Pokud budete chtít bungalov, je to taky úplně v pořádku. Město si přeje, aby tady v té lokalitě bydleli hlavně rodiny v rodinných domech, takže na tomto pozemku můžete postavit rodinný dům s jednou bytovou jednotkou.

Ale ta bytová jednotka může být tak velká, že se tam klidně vejdou dvě rodiny, pokud jste třeba dva bráchové nebo kamarádi, kteří bez sebe nemohou žít. Město na vás bude mít jen dva požadavky v rámci stavby, kromě výše zmíněného. Bude požadovat příspěvek za zatížení infrastruktury. Částka se vypočítává podle m2 (domu) a maximální výše je 126 000 Kč. Jedná se o jednorázový příspěvek. A pak budete muset vybudovat minimálně dvě parkovací stání. Což byste udělali tak, jako tak.

Už potřetí za sebou vyhrály Říčany 1. místo v indexu kvality života, a nejvyšší známku dostaly hned ve třech kategoriích. Čím to je? Říčany jsou velmi blízko Prahy, mají skvělou infrastrukturu, jsou obklopeny fantastickou přírodou, mají skvělou zdravotní péči a kvalitní základní i střední školství. A proto získaly Říčany plný počet bodů v kategorii zdraví a životní prostředí, v kategorii materiální zabezpečení a vzdělání a dokonce i v rámci kategorie kvalita života, kde se už potřetí umístily dokonce i před Prahou. 

Pokud se budete chtít na pozemek podívat osobně, zavolejte mi nebo napište – domluvíme termín a sejdeme se tam společně. A mějte se moc hezky.

4 min.

centrum Říčan

5 min.

nájezd na D1

13 min. autem

metro C Opatov

25 min.

Václavské náměstí
Stavební pozemek v Říčanech - Michal Souček QARA

PRODÁNO

PRODÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Děkuji všem!!!

  • Pan majitelza spolupráci i důvěru
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci, Honza Salák
  • Vítězslav Válkaza zpracování grafických podkladů
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě