Prostorný dům kousek od Prahy

Nebřich 40, Neveklov

Velmi prostorný dům uprostřed přírody

Možná jste se rozhodli, že chcete žít pomaleji, chcete víc klidu, a chcete být každý den obklopeni nádhernou a čistou přírodou. A přitom to chcete mít do města jen několik desítek minut autem. 

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

 • Krásná příroda
 • Absolutní klid
 • Spousta prostoru
 • Krásný výhled
 • Dostupnost do Prahy
 • 358 m2 obytná plocha
 • 996 m2 pozemek
 • Vlastní vrt
 • Kanalizační jímka

Prostorný dům uprostřed krásné přírody

Pokud hledáte prostorný dům uprostřed klidné a čisté přírody, tak jste jej právě našli. 

Možná jste se rozhodli, že už nepotřebujete žít v Praze. Že už chcete žít pomaleji, chcete víc klidu, a chcete být každý den obklopeni nádhernou a čistou přírodou. A přitom to chcete mít do Prahy jen několik desítek minut autem. 

V tom případě potřebujete opravdu velký dům, aby za vámi mohli jezdit vaše děti a vaši přátelé anebo, abyste tady mohli mít i svoji firmu nebo klidně i malý rodinný penzion.

Možná pak ale narážíte na to, že opravdu velké domy v běžné nabídce nejsou, a pokud jsou, tak stojí na místě, které se vám tak úplně nelíbí.

A to se může změnit. Mám pro vás moc pěkný a hlavně opravdu velký rodinný dům v Neveklově, v části Nebřich, kousíček od Slapské přehrady.

Dům je v současné době vyklizený, opravený a uklizený. Čeká už jen na vás a na vaši fantazii – až mu vdechnete rodinnou atmosféru. Až si z něj uděláte váš nový velkorysý domov.  

Dispozice přízemí a prvního patra nabízí 7 velmi prostorných místností, dvě koupelny, dvě samostatné toalety a jednu šatnu. V suterénu zaparkujete dvě auta a zároveň je tu spousta úložného prostoru v podobě několika technických místností. 

V přízemí najdete velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou a přípravou na kuchyňský kout (100,3 m2), pokoj (19,9 m2), šatnu (6,3 m2), chodbu (14,9 m2), koupelnu s vanou (6,2 m2), samostatnou toaletu a schodiště.

V přízemí si navíc budete užívat dvě prostorné terasy s dech beroucím výhledem do okolí. Jedna (33,2 m2) slunečná – otevřená, navazující na obývací pokoj s kuchyní. A když je velké vedro, tak se posadíte na tu krytou (40,8 m2), abyste si mohli užívat pohodu, když venku třeba prší. Navíc v chladnějším počasí nebo jen tak pro atmosféru, si tu můžete zatopit i ve venkovním krbu.

V patře najdete 4 prostorné a neprůchozí pokoje – (38,4 m2)+(46,8 m2)+(55,5 m2)+(19,9 m2), halu (21,7 m2), ze které se vstupuje do všech pokojů i do koupelny (6,1 m2) a na schodiště (16,7 m2) k toaletě (2,1 m2).

V polosuterénu na vás pak čeká velká garáž (87,6 m2), technická místnost (22,2 m2), kde je původní elektrický kotel na ohřev vody do topného systému, dřevo-splynovací kotel jako varianta vytápění č. 2, bojler na ohřev teplé vody a dvě další sklepní místnosti (41,6 m2)+(37,9 m2) a schodiště (26,2 m2).

Pozemek není ani velký, ani malý. Dům je postaven na parcele o velikosti 996 m2 a i ze zahrady je moc hezký výhled do okolí. Kromě elektřiny je dům nezávislý na svém okolí. Má vlastní vrt na pitnou vodu i splaškovou jímku.

A je tu neskutečný klid. Krásná, čistá okolní příroda a čistý vzduch, to je další velký benefit tohoto místa. Takže, pokud byste se rádi dozvěděli podrobné informace, napište mi nebo zavolejte a já se s vámi o ně moc rád podělím. 

Pošlu vám do emailu technické parametry, rozměry, informace ke dvěma stávajícím způsobům vytápění domu, nabídku na instalaci tepelného čerpadla a mnoho dalšího, abyste se co nejlépe zorientovali. 

Mějte se moc fajn a doufám, že se brzy uvidíme na prohlídce.

3D

Virtuální prohlídka

650m

Do lesa

9 km

Neveklov

23km

Benešov

33 Km

Okraj Prahy
2.NP - Nebřich 40 - Neveklov

REZERVOVÁNO

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Všichni si zasloužíte moje poděkování!

  • Majiteléza přípravu & důvěru
  • Zdeněk z Housetourza video a postprodukci
  • Radek z Housetourza fotky, půdorysy i Matterport
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • Vítězslav Válkaza grafické podklady
  • Alena Burdováza YouTube
  • David Stašekza sociální sítě