Byt pro bojovníky v první linii

Písecká 2228/4, Praha 3 – Vinohrady

Byt na Vinohradech pro bojovníky v první linii

Vážené zdravotní sestřičky, vážení zdravotní bratři, vážené lékařky, vážení lékaři, vážení policisté, vážení hasiči a další bojovníci v první linii. Tento byt je určen pro jednoho nebo dva z vás, kteří bojujete proti koronaviru na pražských Vinohradech nebo v nejbližším okolí.

Klíčové parametry nemovitosti

 • 46 m2
 • 2+kk
 • po rekonstrukci
 • klidný byt
 • vybavený byt
 • skvělá lokalita

Byt pro bojovníky v první linii k pronájmu zdarma

Vážené zdravotní sestřičky, vážení zdravotní bratři, vážené lékařky, vážení lékaři, vážení policisté, vážení hasiči a další bojovníci v první linii. Tento byt je připraven pro jednoho nebo dva z vás, kteří bojujete proti koronaviru na pražských Vinohradech nebo v nejbližším okolí.

Jedná se o kompletně rekonstruovaný a vybavený byt 2+kk. Do bytu se vejdete maximálně ve dvou a nesmíte se bát šlapat do 3. patra bez výtahu, ale nebojte, dá se to, já jsem to běhal skoro devět let.

Dům se nachází v Písecké ulici nedaleko metra A Flóra, vinohradské nemocnice i Želivského. Za normálních okolností slouží tento byt k dlouhodobému pronájmu, takže je plně vybaven nábytkem a spotřebiči a myslím si že splní všechny vaše potřeby. Aktuálně je dispozičně řešen jako 2+kk.

Vybavená kuchyně s jídelním koutem a obývací pokoj, který je rozdělen vestavěným patrem na funkční denní a noční odpočinkovou zónu. Dále je v bytě komora, zádveří, koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Na chodbě je pak v mezipatře společný balkón. Kuchyň je kompletně vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči – sklokeramická deska, elektrická – horkovzdušná trouba, myčka nádobí, digestoř. V koupelně je pračka a sprchový kout. 

Obě místnosti jsou orientované na východ do klidného vnitrobloku a dobře se tam spí. Byt má velmi kvalitní okna, je dostatečně světlý i teplý a má příjemnou atmosféru. Byt se nachází 5 minut pěšky od stanice metra A Flóra a 10 minut od hlavního vchodu do vinohradské nemocnice.

Okolí bytu je velmi klidné, leží na rozhraní Vinohrad a Vršovic na vinohradské straně, hned vedle se nachází vilová čtvrť i park na náměstí Jiřího z Lobkovic. I přesto je v okolí veškerá občanská vybavenost.

Budeme s mojí ženou šťastni, pokud vám alespoň trochu usnadníme život, protože to, co pro nás děláte v rámci své práce, zaslouží hluboký obdiv a respekt.

Nebudete platit žádný nájem ani náklady, které jsou s bytem spojené, abyste se mohli soustředit na to, co je teď podstatné. Zachraňování životů našich spoluobčanů.

Jsme na vás hrdí a moc vám děkujeme.

3D

Virtuální prohlídka

10 min.

vinohradská nemocnice

5 min.

metro A – Flora

3 min.

potraviny

3 min.

park
Pronájem bytu na Vinohradech - Michal Souček

Tento byt je pro bojovníky v první linii zdarma

0 Kč za nájem i služby

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Za pomoc na přípravě bytu děkuji:

  • Daniel Galbaza fotky
  • Klára Součkováza přípravu
  • Dušan Zvonárza pomoc s webem
  • Petr Hejdaza virtuální prohlídku
  • Ljuba Malonaza úklid
  • Daniel Šebestíkza výmalbu