Byt pro bojovníky v první linii

Písecká 2228/4, Praha 3 – Vinohrady

Byt na Vinohradech pro bojovníky v první linii

Vážené zdravotní sestřičky, vážení zdravotní bratři, vážené lékařky, vážení lékaři, vážení policisté, vážení hasiči a další bojovníci v první linii. Tento byt je určen pro jednoho nebo dva z vás, kteří bojujete proti koronaviru na pražských Vinohradech nebo v nejbližším okolí.

Klíčové parametry nemovitosti

 • 46 m2
 • 2+kk
 • po rekonstrukci
 • klidný byt
 • vybavený byt
 • skvělá lokalita

Byt pro bojovníky v první linii k pronájmu zdarma

Vážené zdravotní sestřičky, vážení zdravotní bratři, vážené lékařky, vážení lékaři, vážení policisté, vážení hasiči a další bojovníci v první linii. Tento byt je připraven pro jednoho nebo dva z vás, kteří bojujete proti koronaviru na pražských Vinohradech nebo v nejbližším okolí.

Jedná se o kompletně rekonstruovaný a vybavený byt 2+kk. Do bytu se vejdete maximálně ve dvou a nesmíte se bát šlapat do 3. patra bez výtahu, ale nebojte, dá se to, já jsem to běhal skoro devět let.

Dům se nachází v Písecké ulici nedaleko metra A Flóra, vinohradské nemocnice i Želivského. Za normálních okolností slouží tento byt k dlouhodobému pronájmu, takže je plně vybaven nábytkem a spotřebiči a myslím si že splní všechny vaše potřeby. Aktuálně je dispozičně řešen jako 2+kk.

Vybavená kuchyně s jídelním koutem a obývací pokoj, který je rozdělen vestavěným patrem na funkční denní a noční odpočinkovou zónu. Dále je v bytě komora, zádveří, koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Na chodbě je pak v mezipatře společný balkón. Kuchyň je kompletně vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči – sklokeramická deska, elektrická – horkovzdušná trouba, myčka nádobí, digestoř. V koupelně je pračka a sprchový kout. 

Obě místnosti jsou orientované na východ do klidného vnitrobloku a dobře se tam spí. Byt má velmi kvalitní okna, je dostatečně světlý i teplý a má příjemnou atmosféru. Byt se nachází 5 minut pěšky od stanice metra A Flóra a 10 minut od hlavního vchodu do vinohradské nemocnice.

Okolí bytu je velmi klidné, leží na rozhraní Vinohrad a Vršovic na vinohradské straně, hned vedle se nachází vilová čtvrť i park na náměstí Jiřího z Lobkovic. I přesto je v okolí veškerá občanská vybavenost.

Budeme s mojí ženou šťastni, pokud vám alespoň trochu usnadníme život, protože to, co pro nás děláte v rámci své práce, zaslouží hluboký obdiv a respekt.

Nebudete platit žádný nájem ani náklady, které jsou s bytem spojené, abyste se mohli soustředit na to, co je teď podstatné. Zachraňování životů našich spoluobčanů.

Jsme na vás hrdí a moc vám děkujeme.

3D

Virtuální prohlídka

10 min.

vinohradská nemocnice

5 min.

metro A – Flora

3 min.

potraviny

3 min.

park
Pronájem bytu na Vinohradech - Michal Souček

Tento byt je pro bojovníky v první linii zdarma

0 Kč za nájem i služby

Galerie

Za pomoc na přípravě bytu děkuji:

 • Daniel Galbaza fotky
 • Klára Součkováza přípravu
 • Dušan Zvonárza pomoc s webem
 • Petr Hejdaza virtuální prohlídku
 • Ljuba Malonaza úklid
 • Daniel Šebestíkza výmalbu

Máte zájem o prohlídku?

Zanechte mi svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět

Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.