PRODÁNO – Byt 4 + kk se zahradou a krytou terasou.

Adresa: Pod Šmukýřkou 19/1319, Praha 5 – Košíře

Byt se 4 pokoji, krytou terasou a zahradou, s neuvěřitelným výhledem.

Pokud jste maximálně čtyřčlenná rodina a chcete trávit co nejvíc času společně, tak tento domov by se vám mohl líbit. Je postaven tak, abyste si užili úplně každý den. Jeho kvality oceníte nejvíc tehdy, když chcete být všichni spolu a užívat si sami sebe venku i uvnitř, ale vyhoví vám i ve chvíli, kdy potřebujete soukromí.

Klíčové parametry nemovitosti

 • Fantastický výhled
 • Jediný byt na prodej v tomto projektu
 • 109,5 plocha bytu
 • 134,8 plocha zahrady
 • Parkovací stání
 • Prostorný sklep
 • Ekologické bydlení
 • Soukromí a klid
 • Nízké náklady

Moderní bydlení na konci slepé ulice Pod Šmukýřkou.

Pokud jste maximálně čtyřčlenná rodina a chcete trávit co nejvíc času společně, tak tento domov by se vám mohl líbit. Je postaven tak, abyste si užili úplně každý den. Jeho kvality oceníte nejvíc tehdy, když chcete být všichni spolu a užívat si sami sebe venku i uvnitř, ale vyhoví vám i ve chvíli, kdy potřebujete soukromí.

Možná jste hledali rodinný dům za Prahou a přišli jste na to, že jej nepotřebujete, protože vypustit děti na zahradu a mít je pod dohledem, zatímco vaříte oběd, můžete i tady. Ony jsou totiž v bezpečí i ve chvíli, kdy si s ostatními dětmi hrají v okolí domu, protože je tu krásná příroda, klid a bezpečí.

Škola, práce, kroužky, nákupy, sport. Možná jste přišli i na to, že nechcete trávit hodiny týdně v autě, takže by vám bylo lépe na místě, kde je v dosahu úplně všechno. Jako tady.

A možná jste přišli i na to, že starat se o rodinný dům, je časově i finančně náročné a vy se raději věnujete rodině a činnostem, které jsou vám milejší. A nezbytnosti? Ty ať řeší správce nemovitosti.

A pokud hledáte místo pro vaše rodinné bydlení, kde bydlí mladé rodiny s dětmi, které si tu spolu hrají, tak už nehledejte. Právě jste jej našli.

V Praze 5 – Košířích, v projektu Terasy Šmukýřka, kde se nachází byt 4+kk se zahradou, sklepem a parkovacím stáním v garáži.

Skládá se z prostorné haly (8,5 m2), kde jsou úložné prostory i dostatek dalšího místa. Na halu navazuje prostorný obývací pokoj s kuchyní (38,7 m2), se vstupem na terasu se zahradou (134,8 m2), odkud je fenomenální výhled na protější zalesněný kopec směrem na Malvazinky.

V zadní oddělené části se nachází samostatná toaleta s umyvadlem (1,9 m2), neobyčejně prostorná koupelna s vanou, dvěma umyvadly a druhou toaletou (8,1 m2), chodba (5,7 m2) vedoucí ke všem třem neprůchozím ložnicím (12,6 m2, 14 m2, 12,6 m2).

Spojení s přírodou se odráží i v použitých materiálech uvnitř bytu. V pokojích, na chodbě i v hale chodíte po krásné podlaze z velmi tvrdého dubového dřeva. Ta je vytápěna úsporným elektrickým podlahovým topením Raychem. Každou místnost v bytě tedy můžete regulovat tak, jak je vám to příjemné. V koupelně a na toaletě je velkoformátová moderní dlažba. Kvalitní jsou i dřevěná Euro okna s izolačním trojsklem.

K bytu náleží samostatná sklepní kóje o velikosti 5,8 m2 s vysokým stropem a jedno parkovací stání v garáži. Pokud byste potřebovali parkovat se dvěma auty, je možné jedno parkovací stání dokoupit.

V okolí je vyčerpávající občanská vybavenost. Od školky, školy, gymnázia, po veškeré sportovní vyžití. Do 15 minut od bytu dojedete na tenis, na golf, na squash, k horolezecké stěně i do posilovny, na nákup do obchodního centra Nový Smíchov nebo do Přírodního parku Košíře, který je hned za rohem.

Byt je velmi úsporný a nabízí skvělé bydlení na perfektním místě, kousek od letiště i centra Prahy, s trvalým úchvatným výhledem a soukromí, které je v dnešní době důležitější a důležitější.

8 min.

Autobus MHD

6 min.

Squash Park Cibulka

10 min.

Centrum Nový Smíchov

20 min.

Letiště Václava Havla

Byt jsme umístili na trh za cenu:

12.997.000 Kč

V rámci kupní ceny získáváte samozřejmě celý byt včetně sklepu a garážového stání, 134,8 m2 terasy se zahradou, technologické a sanitární vybavení bytu, materiály, kterými je byt vybaven, jako jsou podlahové krytiny, obklady, kuchyňská linka se spotřebiči, která byla do bytu vyrobena na míru. Lze jednat i o dalším vybavení a nábytku.

V případě potřeby poskytujeme služby hypotečního poradce zdarma, advokátní služby v rámci převodu nemovitosti včetně úschovy kupní ceny a vkladových poplatků na katastrálním úřadě.

Galerie

Máte zájem o prohlídku? Těšíme se na vás.

Nechte mi tu svůj kontakt, brzy se Vám ozvu zpět.

  Záleží mi na Vašem soukromí. Nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám.

  Díky všem za spolupráci

  • Paní majitelkaza důvěru ve mě a můj tým
  • Klárka Stránskáza přípravu nemovitosti a Home staging
  • Daniel Galbaza fotky, videa a postprodukci
  • Roman Kučeraza fotky, video a postprodukci
  • Honza Salákza hudbu k videu
  • David Stašekza sociální sítě
  • Alena Burdováza You Tube